World Wide S&Q Mart
Anasayfa | English | Linkler
Sertifika sorgulama
Sertifika tipi
Firma/Şahıs adı
Sertifika No.
Sertifikasyon  
Günümüzde belgelendirme, bir kuruluşun ürünlerini ve hizmetlerini kendi iç pazarında veya uluslararası pazarlarda satabilmesi için bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. S&Q Mart bünyesinde yer alan bağımsız bir belgelendirme organı olan S&Q Mart Belgelendirme Departmanı ulusal ve uluslararası standartlara göre yönetim sistemleri, personel ve ürün belgelendirme hizmetleri sunmaktadır.

S&Q Mart Belgelendirme ekibi, S&Q Mart’ın uzmanları arasından, yetkinlik, yeterlilik ve bağımsızlık ile ilgili çok sıkı kurallara uygun olarak seçilirler.

S&Q Mart, Yönetim Sistemleri Belgelendirme ve Personel Belgelendirme konusunda TURKAK’tan, Ürün Belgelendirme konusunda IAS tarafından akredite edilmiştir.

S&Q Mart Yönetim Sistemleri ( ISO 9001; ISO 14001; ISO 22000; OHSAS 18001 ) belgelendirme faaliyetlerini Türkiye, Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Afrika bölgelerini kapsayacak şekilde İstanbul merkez ofisinden gerçekleştirmektedir.

Belgelendirme faaliyetleri ile ilgili olarak belge verilmesi, belge kapsamının daraltılması ve genişletilmesi, belgenin askıya alınması, belgenin iptali yetkisi S&Q Mart’a aittir ve bu yetkisini hiçbir kurum veya kişiye devretmez.
Girne Mah. Girne Cad. SQMART Plaza No:125-127 Maltepe/İSTANBUL
Tel: 0216 518 02 02 PBX

Design by JawsMedya
© Copyright S&Q Mart, Her hakkı saklıdır. Gizlilik | Site Haritası